Algemeen

GERUIKERSREGISTRATIE

Als u lid bent van onze gemeente,  kunt u zich laten registreren voor deze website. Als geregistreerde krijgt u toegang tot besloten gedeelten van de website, bijvoorbeeld tot ons kerkblad Samenspraak en de gemeentebrief. Meer hierover kunt u vinden in het artikel "gebruikersregistratie".

Activiteiten in De Ontmoeting, tenzij anders aangegeven
U bent van harte welkom:
- 17 november: Bezoek Museum Catharijneconvent: Luthertentoonstelling (meer info bij de predikant)
- 20 november, 20.00 uur: Pandora: creatief aan de slag
- 21 november, 10.30 uur: kerkdienst in de Volckaert
- 22 en 29 november, 10.00-12.00 uur: inloophuis
- 23 en 30 november, 20.00-21.30 uur: cantorijrepetitie 
- 29 november, 20.00 uur: lezing van theoloog Herman Teerhöfer

 kersttocht dongen

Expeditie Bethlehem
Loopt u mee met de kerstwandeling ‘Expeditie Bethlehem’  op zaterdag 16 december in Dongen ? U wandelt langs verschillende scenes van het kerstverhaal. Tijdens deze wandeling wordt de geboorte van Jezus op een spraakmakende manier verteld en verbeeld met toneel, zang en dans. Beleef het eeuwenoude kerstverhaal en wandel mee! Burgemeester Marina Starmans verricht om 17.00 uur de opening bij de Oude Kerk in de Kerkstraat. U kunt met de wandeling starten tussen 17.00 uur en 19.30 uur. Dit gebeurt in groepen onder leiding van een gids. U bent ongeveer anderhalf uur onderweg. Na de wandeling is er in de Oude Kerk warm drinken en wat lekkers. Deelname is gratis. U hoeft zich niet vooraf aan te melden.